REF24BMBIPNV | 490994
Description
The Bertazzoni 24 inch built-in bottom mount refrigerator offers 6.0 cubic feet of refrigerator volume and 2.4 cubic feet of freezer volume.
To mount a Bertazzoni handle kit on a custom kitchen cabinet panel, use brass threaded inserts .
Handle kits are sold separately.
All Bertazzoni appliances are covered by a 2-year warranty.
Type:
Bottom Freezer Freestanding Refrigerator
Category:
Bottom Mount Refrigerators
  • Width:
    21.3"
  • Height:
    69.9"
  • Depth:
    21.6"