SOHO 4830 METRO TUB ONLY- BISCUIT
SOH4830HTOBIS | 482861
Description
SOHO 4830 METRO TUB ONLY- BISCUIT
|
List Price:
|
$7,135.00
|
|
Savings:
|
$1,784.00
|
|
Sale Price:
|
$5,351.00
|
- soaking tub only bath therapy type
- 30 gallon water capacity
- made in the u.s.a