DWR30U900WP | 301147
Type:
Warming Drawers Electric
Category:
Ovens
Features
  • four timer settings
  • four temperature levels
Protect your purchase with an extended warranty.
SPECIFICATIONS
OVERALL DIMENSIONS
INTERIOR CAPACITY
1.6 ft.
REQUIREMENTS
Electrical: 120V, 60 Hz, 15A
CONFIGURATIONS
DWR30U900WP : 30" Warming Drawer, Panel Ready DWR30U900WS : 30" Warming Drawer, Sliver Stainless DWR30U900WM : 30" Warming Drawer, Graphite Stainless